Кошик
1060 відгуків
"Комфорт"
+38050-757-30-30
+380
50
757-30-30
+380
50
757-30-30
+380
98
757-30-30
+380
63
757-30-30

Моделі мультиварок: види і призначення

Моделі мультиварок: види і призначення
Сучасні кухні наповнені різним начинням, яка дозволяє приготувати практично все: від елементарних закусок до справжніх шедеврів, які вражають погляд і смакові рецептори...

26.09.17

У прагненні здивувати своїх домочадців і найдорожчих гостей будинку господині купують самі нові блендери, грилі, духові шафи, стильні плити та інші інноваційні технологічні прилади. Але всі ці зусилля зводяться нанівець, якщо часу на готування зовсім не вистачає.

Чому б не замінити все це одним унікальним помічником, який з легкістю впорається з будь-яким блюдом, зберігши в ньому всі корисні елементи і вітаміни? Такою є звичайна, але така незамінна на сучасній кухні мультиварка, яка непомітно проникла в побут господинь.

 

Найпопулярніші мультиварки на кухнях домогосподарок

 

 

Сучасні виробники пропонують безліч модифікацій мультиварок, які виконують різні функції. Яка підійде саме вам? Пропонуємо вам детально розглянути кожну з різновидів цієї статті. Отже, приступимо...

Самою звичайною моделлю є стандартна, яка призначена в основному для приготування каш. Кришка легко відкривається, і ви можете без проблем перевіряти готовність страв. Мультиварка дозволяє не поспішаючи і рівномірно приготувати потрібну страву.

Не менш популярна і мультиварка-скороварка. Відмінною особливістю цього виду є те, що вона працює під тиском. Завдяки цьому страви готуються дуже швидко, дозволивши заощадити час для приготування вечері.

Третім типом є медленноварки-скороварки, які поєднують в собі відразу два згаданих вище типу. Ви можете готувати страви як звичайним способом, не поспішаючи, так і під тиском для економії часу.

Особливим видом мультиварок є мультиварки-хлібопічки. Вони можуть поєднувати в собі кілька функцій, дозволяючи не тільки випікати хліб, але і готувати різні страви будь-якої складності.

Кожен з перелічених видів мультиварок відрізняється також об'ємом чаші, споживаної потужністю, набором тих чи інших функцій, а також дизайном, завдяки чому можна підібрати найбільш відповідну до інтер'єру вашої кухні техніку.

 

Каталог мультиварок в інтернет-магазині «Комфорт»

 

 

Отже, де ж придбати це диво техніки? На щастя, купити мультиварку на сьогоднішній день можна в будь-якому магазині побутової техніки. Але чому б не здійснити замовлення, не виходячи з дому, вибравши одну з найбільш вигідних на вашу думку моделей в інтернет-магазині «Комфорт»?

Пропонуємо вашій увазі один із найбільш популярних розділів нашого онлайн-каталогу, де будуть представлені найпопулярніші моделі мультиварок різного типу від виробників Delfa, Aurora, Magio, Rotex, Mirta, Organic та інші. Більше того, у нас ви зможете придбати змінну чашу для вашого маленького помічника, якщо стара вже зовсім непридатна для приготування.

Приходьте до нас, просіть консультацію фахівця, зіставляйте характеристики і вибирайте самий якісний товар за доступною ціною!

 

Інші статті