-16%

Жіночий рюкзак жіночий сумка Леопардовий, сумка-рюкзак жіноча
1 100 ₴
929 ₴
- В наявності
- Код: 1806
+380 (50) 757-30-30
- +380 (98) 757-30-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий рюкзак жіночий сумка Леопардовий, сумка-рюкзак жіноча
Характеристики:
-
Матеріал: високоякісна екошкіра;
-
Якісний і практичний матеріал;
-
Висота: 31 см;
-
Ширина: 24 см;
-
Глибина: 13 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 550 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴










