-25%

Стильна чоловіча сумка планшетка стиль Луї Вітон, якісна барсетка на плече
2 200 ₴
1 649 ₴
- В наявності
- Код: 1964
+380 (50) 757-30-30
- +380 (98) 757-30-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна чоловіча сумка планшетка-стиль Луї Вітон, якісна барсетка на плече
Характеристики:
Матеріал: екошкіра преміум якості;
Виробник: Туреччина;
Металева фурнітура з гравіюваннями;
Висота: 26 см;
Ширина: 22 см;
Глибина: 9 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Стильна чоловіча сумка планшетка-стиль Луї Вітон, якісна барсетка на плече |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴








