-13%

Дитяча сумочка з брелоком зайчиком, маленька сумка для дівчаток із іграшкою Рожевий
950 ₴
825 ₴
- В наявності
- Код: 1981Р
+380 (50) 757-30-30
- +380 (98) 757-30-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча сумочка з брелоком зайчиком, маленька сумка для дівчаток із іграшкою
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
-
Брелок входить до комплекту;
-
Висота: 17 см;
-
Ширина: 15 см;
-
Глибина: 10 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча сумочка з брелоком зайчиком, маленька сумка для дівчаток із іграшкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴





